Hizmet Bölgelerimiz | Evden Eve Nakliyat Hizmetleri | 444 3 997

Skip to Content

Hizmet Bölgelerimiz

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Tüm nakliyat taleplerinize hızlı, pratik ve profesyonel çözümlerle hizmet sağlayan firmamız, modern ekipmanlar ve doğru planlama ile hizmetler sunmaktadır. Tüm evden eve nakliyat çalışmalarında hasarsız nakliye ilkesi ile taşıma işlemleri yapılır. Nakliye alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza birebir çözümler sunulmakta ve taşınma sürecini zahmetsiz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Baştan Sona Nakliye Süreci

Nakliye talebinde bulunduğunuzda taşıma planı oluşturulmaya başlanır. Taşıma yapılacak alanda öncelikle keşifler yapılır. Bu çalışmalarda eşya yoğunluğu, eşyaların özellikleri, ekstra tesisat ustası gerekli olup olmadığı, piyano gibi antika eşyaların tespiti sağlanır. Ön hazırlık aşaması nakliye süreci için çok önemlidir. Bu aşamada toplanan bilgiler ışığında taşıma günündeki personeller, taşıma aracı, asansör gerekli olup olmadığı, ambalajlama malzemeleri belirlenir. Planlama yapılmasının ardından müşteri bilgilendirilir. Anlaşma sağlandığında nakliye için uygun gün ve saat belirlenir.

Taşıma gününde taşıma ekibi iyi bir şekilde organize olur. İş bölümü ve yapılacak işlerin sıraya konması ile çok kısa bir süre içerisinde eşyalarınız kırmadan dökmeden araçlara yüklenir. Taşıma için:

* Demonte olarak taşınacak mobilyalar usta personeller tarafından sökülür.

* Beyaz eşyalar zarar verilmeyecek şekilde paketlemeye hazır hale getirilir.

* Tüm eşyalar hava kabarcıklı plastik malzeme ile ambalajlanır.

* Kırılacak eşyalar için ekstra malzemeler kullanılabilir. Antika eşyalar içinde özel paketleme çalışmaları yapılır.

* Asansör gerekli olduğu durumlarda asansör için uygun alan seçilir. Ambalajlanan ürünler ilk çıkacak ürün en son yerleştirilecek şekilde araçlara yüklenir. Özellikle evden eve nakliyat sürecinde 2+1 ev taşıması yapılırken tüm oda bölümleri bir arada araca yüklenir. Bu da eşyaların yeni adresine yerleştirilmesi aşamasında hızlı ve pratik bir çalışma ortaya çıkarır.

* Eşyalar araçlara yüklendikten sonra yeni adreslerine doğru yola çıkar.

* Yeni adreslerinde ambalajları dikkatli bir şekilde sökülen eşyalar belirtilen yerlere yerleştirilir.

* Demonte ürünler monte edilir. Beyaz eşyalar bağlanır.

* Eşyalarınızın yeni adresine taşınma süreci profesyonel ekiplerin organize olması ile sorunsuz ve pratik bir şekilde tamamlanır.

Ofis Taşımacılığı

Geniş araç filosu, deneyimli ve her ihtiyaca cevap verebilen nakliye çözümleri ile evden eve nakliye alanında memnuniyet odaklı hizmetler sunulmaktadır. Ofis taşımacılığında profesyonellik çok daha önemlidir. Teknolojik cihazların zarar görmeden taşınması için ambalajlama aşamasında titiz çalışmalar sunulmaktadır.

Oluşabilecek tüm hasarları ortadan kaldıracak ambalajlama yöntemleri ile nakliye sırasında eşyalarınız tozlanmadan, kirlenmeden ve en önemlisi çizilmeden taşınmaktadır. Ofis taşımacılıklarında bilgisayarlar, yazıcılar, telefonlar, server gibi hassas taşınması gereken teknolojik cihazlar özenle paketlenir. Hassas paketleme için ekstra köpük, sünger gibi malzemeler kullanılır. Hava baloncukları olan malzemelerle yapılan ambalajlama çalışmaları ile de tüm eşyalar çizilmeden yeni adreslerine ulaştırılır.

Ofis taşımacılıklarında ofis eşyalarının, teknolojik cihazların yanında arşiv dosyaları gibi sarf malzemelerinin de sıralı bir şekilde taşınmasına özen gösterilmektedir. Yeni adreslerine herhangi bir karışıklık yaşanmadan eşyalar yerleştirilir. Farklı kapasitelere sahip araçlar ile eşyalarınız yoğunluğuna göre tek seferde taşınabiliyor.

Genel olarak farklı sektörlerden gelen işyeri evden eve nakliye taleplerinde firma güvencesi ile taşıma yapılıyor. Talep edilirse nakliye süreçlerinde sigortalama yapılıyor. Bu şekilde işletme nakliyelerinizde tüm eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni adresinize ulaşmış olmaktadır. Ofis eşyalarınızın iş kurma maliyeti bakımından en önemli kalemleri olduğunun farkında olarak taşıma çalışmalarında profesyonel destekler sunulmaktadır.

Ofis taşımacılıklarında en çok özen gösterilen konu ekspertiz çalışmalarıdır. Çünkü ofis nakliyesi oldukça ayrıntılı bir süreçtir. Bu süreçte eşyalar için hangi ambalajlama malzemelerinin kullanılacağı, kaç personel gerekli olacağı tek tek planlanmalıdır. Kasa gibi ağır eşyalarda özelliklerine göre taşıma planına alınmaktadır. Tekstil taşımacılığı gibi özel hizmetler için araçların iç dizaynlarında uygun uygulamalar yer almaktadır. Her türlü ihtiyacınız için birebir çözümler sunuluyor.

Asansörlü Taşımacılık

Bazı taşıma alanlarında bina içi merdivenleri dar ve biçimsiz olabiliyor. Asansör olmaması, yüksek katlarda olması, hassas eşyalar için profesyonel taşıma gerekliliği asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini gereklilik haline getiriyor. Ekspertiz çalışmalarında asansöre ihtiyaç olup olmadığı planlanmaktadır. İhtiyaç var ise taşıma gününde asansörlü araçlar ile taşıma alanında hazır olunur.

Mobil yük asansörü bina dışına kurulur. Ambalajlanan eşyalar balkon gibi kısımlardan kapının menteşelerinden çıkarılması ile açılan geniş kapıdan asansöre verilir. Asansör kapasitesi kadar yük alarak eşyaları doğrudan aşağı indirir. 9. Kata kadar uzanabilen bu asansörler ile taşıma çalışmaları çok daha pratik olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile dış cephe asansörleri ile yapılan taşımacılıklarda eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kaldırılıyor. Altmışlı yıllardan bu yana daha çok Almanya gibi ülkelerde çatı onarımı için kullanılan dış cephe asansörleri ağır bir yükü üst katlara çıkarmanın ya da indirmenin en hızlı ve sağlıklı yolu olmuştur. Son dönemlerde nakliye sektöründe çok fazla kullanılan bu asansörler hem taşıma ekipleri hem de müşteriler açısından önemli kolaylıklar oluşturmaktadır.

İlk iki kat için çok fazla kullanılmayan asansörler merdivenlerinin belirli bir yüksekliğe sahip olması nedeni ile üçüncü kat ve üstündeki katlarda kullanılır. Boşaltma ve yükleme işlemleri için asansör kurulumu için en uygun nokta tespit edilir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri ile taşımacılık alanında tüm ihtiyaçlarınıza birebir çözümler üretilmektedir.

Ambalajlama Hizmetleri

Nakliye çalışmalarının can damarı ambalajlama hizmetleridir. Genel olarak balonlu naylonlar, köpükler, streçler malzemeler kullanılarak yapılan ambalajlama çalışmaları ile eşyaların yeni adresine alındığı gibi teslim edilmesi sağlanıyor. Profesyonel ambalajlama çalışmaları ile evden eve taşımacılıklarda sorunsuz lojistik desteği sunulur. Ambalajlama çalışmalarında:

* Eşyalar önce streç film ile kaplanır.

* Balonlu naylonlar ile sarılır. Hava kabarcıkları bulunan bu plastikler taşımacılık alanında oldukça sağlam ve kaliteli bir malzemedir.

* Mutfak eşyaları gibi kırılacak ürünlerin paketlenmesinde ekstra köpükler, süngerler ve koliler kullanılarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyesi için ambalajlama yapılır.

* Elektronik eşyaların paketlenmesinde sağlam malzemeler kullanılır. Koruyucu ambalajlar ile eşyaların kırılmadan dökülmeden taşınması hedeflenir.

* Küçük çaplı eşyalar için koliler kullanılmalıdır. Eşyaların yapısına uygun şekilde kolilenmesi pratik bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını sağlar.

Paketleme alanında sağlanan kalite güvenli bir evden eve taşımacılık süreci oluşturacaktır.

Şehiriçi Taşımacılık Hizmetleri

Taşınma çalışmalarında planlı ve programlı olmak istanbul evden eve nakliyat taleplerinizde sorunsuz nakliye hizmetleri ortaya çıkarır. İstanbul’un tüm ilçelerine gün içinde nakliyat yapılmaktadır. Tüm nakliye sürecini planlayarak her türlü sorun karşısından önlem alınması ile eşyalarınızın yeni adresine taşınma süreci kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor.

1+1, 2+1, 3+1 tam dolu eşyaların nakliyesinde uygun araç dizaynları ile taşımacılıklar yapılmaktadır. Geniş araç filosu ile eşyalarınızı araç içine pratik bir şekilde yerleştirilmekte ve en son yüklenen ilk inecek şekilde planlamalar yapılmaktadır. Nakliye çalışmalarında güven veren hizmetler arasında:

– Güvenli taşımacılık için sigortalama

– Sorunsuz taşımacılık için ambalajlama

– Hızlı ve kolay taşımacılık için asansörlü taşıma yapılmaktadır.

Tüm demonte ve monte işlemlerinde en modern teknolojik ekipmanlarla sorunsuz eşya taşımacılığı yapılıyor. İşini iyi bilen uzman kadro ile tüm nakliyat taleplerine en aktif şekilde yanıtlar verilmektedir.

Ev, ofis, villa, işyeri taşımacılıklarında istanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile profesyonel taşımacılıklar yapılmaktadır. Taşıma işlemlerinin sistematik olarak ilerlemesi ile taşınma işi çok hızlı bir şekilde tamamlanır. Şehir içi nakliyatlarda iki nokta arasında taşımacılık planı oluşturulurken şehrin trafik ve yol konularında yılların tecrübesi ile sorunsuz hizmetler sunulmaktadır. Şehir içi tüm taşımacılıklarda en güvenli yollar tercih edilir. Bu şekilde taşıma sürecinin daha güvenli bir şekilde tamamlanması için önlemeler alınır.

Antika Eşya Taşımacılığı

Eşya taşımacılıklarında çok fazla profesyonellik ve özen gerektiren antika eşya taşımacılığı, hem paketleme hem taşıma hem nakliye sürecinde çok fazla dikkat ister. Eşyalara hiçbir zarar gelmeden yeni adreslerine taşınması için iyi bir şekilde organize olunması gereklidir. Hem maddi hem de manevi değerleri olan bu eşyaların taşınmasında eşya sigortalama hizmetleri mutlaka önerilir. Antika eşyalar konusunda hassas ve bilinçli olması gereken taşıma ekibi  bu şekilde eşyalarınızı tatsız sürprizlerden koruyacaktır. Kamyon içine yüklenmesine kadar tüm süreçte özenli olunması gereklidir.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Günümüzde sıkça yapılan sigortalı eşya taşımacılığı nakliye çalışmalarının bir parçası haline gelmiştir. Özellikle şehirlerarası nakliye çalışmalarında daha çok tercih edilse de şehir içi nakliye çalışmalarında da önemli bir güvenlik önlemidir. Her müşteriye ve taşıma işlemine özel poliçe hazırlanır. Bu şekilde eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşımı sağlanır.

Özellikle ofis taşımacılıklarında ve antika gibi değerli eşyaların taşınmasında kısa mesafe bile olsa sigortalı taşımacılık işlemleri tercih ediliyor. Firma nakliye sürecindeki titiz çalışmaları ile eşyaların güvenliği için her türlü önlemi almış olsa bile trafikte yaşanması olası durumlar için bu şekilde sigortalı taşımacılık hizmetlerinin tercih edilmesi her türlü soruna karşı tam anlamı ile önlemleri tamamlamak olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Profesyonel hizmetler ile taşınma işini çok pratik bir hizmete dönüşmesi ile istanbul evden eve nakliye talepleriniz kısa ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Her aşaması planlanan bu çalışmalar ekonomik fiyatlarda sunulmaktadır. Nakliye fiyatlarında:

* taşınacak eşyaların yoğunluğu

* taşınacak yeni adresin uzaklığı

* eski ve yeni adresin bulunduğu kat sayısı

* asansör gerekli olup olmaması

* Sigortalama işlemlerinin yapılıp yapılmaması gibi kriterler baz alınır.

Güvenli ve sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Nakliye alanında en profesyonel hizmetlerin en uygun fiyatlarla sunulması memnuniyet içeren hizmetlerin çoğalması anlamına gelir. Modern yöntemler, tecrübeli teknik alt yapı, geniş araç filosu ile farklı taşımacılık taleplerine en uygun fiyatlarda hizmetler sunulmaktadır. Araçların özel iç dizaynları ile eşyalarınız sarsıntısız ve hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Çalışmalarında Temel İlkeler

Kalite standartları çerçevesinde hizmet üretilmekte ve güvenilir nakliye çalışmaları için özenli çalışmalar yürütülmektedir. Sunulan hizmetlerde temel ilkelerimiz arasında:

* Müşterilerin talep ettiği bilgilere en kısa ve hızlı şekilde ulaşma imkanı sunulur.

* İletişim kanalları üzerinden bilgi talebi, öneri, memnuniyet ve şikayetlerin kolay bir şekilde iletilmesi sağlanır

* Gelen tüm taşınma talepleri en kısa sürede cevaplanır.

* Gelen nakliye taleplerinin en hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına taşıma ekipleri gereken durumlarda insiyatif kullanarak karar verirler.

* Tüm hizmet talepleri objektif olarak değerlendirilir ve çözümler sunulur.

* Gelen nakliye taleplerinde alınan müşteri bilgileri gizlilik prensibine bağlı olarak kişisel bilgilerin kullanımı sınırlıdır.

* Müşterilere en iyi hizmetlerin verilebilmesi için müşteri odaklı yaklaşımlar benimsenir.

* Müşteri ihtiyaçları baz alınarak etkin ve hızlı çözümler üretilir.

Nakliyat çözümlerinde sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi sorunsuz ve hızlı taşıma çalışmaları oluşturur. Tüm eşyaların yeni adreslerine ulaşmasına kadar geçen tüm sürecin adım adım planlanması kırmadan dökmeden eşyaları alındığı şekli ile teslim edilmesini sağlayacaktır.

0 Continue Reading →

Evden Eve Nakliyat

 

Her koşulda ve her işlem aşamasında müşteri ayrımı yapmadan müşteri memnuniyetine odaklı evden eve nakliyat çalışmaları yapılmaktayız. En hızlı emniyetli ve güven veren taşımacılık hizmetini gerçekleştiren firmamız misyonunu her zaman hissettirmektedir. Akılcı çözümler üretme konusunda da muhteşem çözüm odaklı faaliyet süreci takip etmekteyiz.  Kaliteli hizmet verebilmek için değerli müşterilerimizi ailemize dahil edebilmek en büyük arzumuzdur. Müşterilerimizin sahip olduğu değerli eşyalarını kendi eşyamız bilinci ile en büyük hassasiyeti göstererek taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Büyük bir titizlikle Avrupa birliği standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri kaliteyi ve emniyet hususlarını her zaman ön planda tutmaktadır. Uzun yıllardır sektör genelinde verilen hizmetlere örnek davranışlar sergileyen firmamız tecrübeleri ile her açıdan gelişmeye yönelik hareket tarzı benimsemiştir.  Bizi tercih eden bizimle eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyacağına inanan müşterilerimize her zaman bu anlayışın doğru seçim olduğunu kanıtlamaktayız.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

 

Her zaman güvenli nakliyat şirketi olma özelliğine sahip evden eve nakliyat firmamız eşya depolama konusunda hassas çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda zamanı tasarrufu bir şekilde kullanarak eşyaların bekleme süreci içerisinde koruma altında bulunması için en uygun depolama teknikleri kullanılmaktadır. Depoların nem ve rutubet gibi doğa koşullarına dayanıklı bir yapı sergilemiş olması eşya taşımacılığı konusunda verimli çalışmaların daha uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde taşımacılık işlerinde verdiğimiz ehemmiyeti eşya depolama çalışmalarında da en uygun şekilde uygulamayı hedefliyoruz. Eşyaların depolara istiflenmesi depolardan çıkarılıp istenilen yere sevkiyatının yapılması konusunda tecrübeli elemanlar kullanılmaktadır. Profesyonel istifleme paketleme güvenlik elemanları kullanılarak iş ve işçi güvenliği konusunda hassas çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

 

Evden eve nakliyat faaliyetleri çerçevesinde eşyaların güvenli bir şekilde evlerden alınıp araçlara yüklenmesi araçlardan evlere yerleştirilmesi hususunda en güvenli eşya asansörleri kullanılmaktadır. Kullanılan mobil asansörler firmamız tarafından istenilen yere istenilen zaman aralığında götürmekte ve kendi araçlarımızla nakliye hizmeti yapılmaktadır. Eşya asansörü kiralama faaliyetlerinde diğer firmalara sürekli son model kullanışlı eşya asansörleri kiralık olarak verilmektedir. Modern araç filosu içerisinde eşya asansörü monteli kamyonlarımızla istenilen noktaya hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti yürütmekteyiz. Eşya asansörleri ile evden eve nakliyat çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için en yüksek katlara ulaşım sağlayabilecek modern ekipmanlar kullanılmaktadır. Eşya asansörlerinin kullanan kişiler operatör belgesi almış ehliyetli personelden oluşmaktadır. Eşyaların asansörle evlere ve araçlara sevki sırasında hassasiyet en üst seviyede tutulmaktadır. Kullanılan eşya asansörleri elektrikli ve benzinli motorla desteklenen sistemler olup tamamen bağımsız çalışma özelliğine sahiptir. Elektrik desteği nakliye kamyonlarından alınarak eşya sahipleri hiçbir zaman bu konuda zorluk yaşamasına müsaade edilmemektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortalama

 

Gerçekleştirilmiş olan evden eve nakliyat çalışmalarında firmamızın garantisin de her türlü güvence verilmektedir. Fakat bu konuda müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutulacağı için kalite politikamızı sarsacak herhangi bir olumsuzluk ortaya çıkması en başta engellenmektedir. Bunu uygulama aşamasında en güvenilir çalışmaları ile yurt genelinde kendini ispatlamış sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır. Güvenli sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak yapmış olduğumuz eşya sigortalama faaliyetlerinde müşterilerimizin eşyaları güvence altına alınmaktadır. En yüksek prim ve değerleme yapılarak ücretsiz uygulanan ekspertiz hizmeti sayesinde müşteri eşyaları sigorta kapsamına alınmaktadır. Bununla birlikte nakliye sözleşmesi ayrıca yapılarak firmamızın her türlü hasar ve ortaya çıkabilecek deformasyona karşılık eşya güvencesi sağlanmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

 

Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli hususlardan birisi olan eşya paketleme işlemine aşırı ehemmiyet verilmektedir. Özellikle eşyaların asansörlere yüklenmesi araçları istiflemesinin yapılması sırasında ortaya çıkabilecek çarpma ezilme ve diğer darbelere karşı güvence altına alınabilmesi için en kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Yapmış olduğumuz eşya paketleme çalışmalarında işinin ehli personel kullanılarak ev eşyalarının ofis eşyalarının ve diğer eşya türlerinin hareket esnasında hasar görmemesi için gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. Özellikle mobilyaların köşe kısımlarına özel hazırlanmış koruma malzemeleri kullanılarak çift koruma sistemi uygulanmaktadır. Avrupa standartlarına uygun Kraft kağıt kullanılarak paketleme işlemlerinde eşyaların hijyenik ortamda taşınmasına aşırı önem verilmektedir.

 

0 2 Continue Reading →
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× WhatsApp Müşteri Temsilcisi