Laboratuvar Taşımacılığında

Firmamız laboratuvar taşımacılığında diğer hizmetlerde ki gibi özel ekipler ile çalışmaktadır. Uzman kadro ve hassas malzemelerin taşınmasına uygun araçlar tedarik ederek hareket eden Garanti nakliyat böylece %100 başarıya ulaşmaktadır. Garanti Nakliyat Laboratuvar Taşımacılığı laboratuvar taşımacılığı yapmak isteyen tüm şirketlere firmamız her konuda gerekli desteği sunmaktadır.

Şuan günümüze bakacak olursak her nakliye firması web sitelerinde laboratuvar taşımacılığında profesyonel olduklarını belirtmişlerdir. Gel gelelim ki hiç biri de hayatları boyunca herhangi bir tıbbi cihazın taşımacılığını bile yapmamışlardır. İşte bu noktada fark yaratan firmamız bu konuda size en sağlıklı hizmeti verecek nakliyat şirketidir.

Laboratuvar Taşımacılığı hizmetinden en önemli ve hayati önem Hijyendir. Laboratuvar hastalıkların ve enfeksiyonların kol gezdiği bir alandır. Tıbbi cihazların hijyen standartlarında taşınması olmazsa olmaz bir konudur. İstanbul Garanti Nakliyat firması olarak bizler tüm gerekli tedbirleri almaktayız. Yurt dışından ithal ettiğimiz dezenfekte edilmiş özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.

Laboratuvar Taşımacılığı çalışmalarımıza başlamadan önce ön inceleme ve keşif amaçlı Expertiz arkadaşımızı göndermekteyiz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra hastane yetkilisi ile birlikte bir taşıma planı çıkarılır. Hangi birim ve bölümlerin önce taşınacağı, Ameliyathane, Doktor Poliklinikleri ve İdari büroların taşınma sıralaması ve aciliyeti belirlenir. Ardından taşıma için gerekli Nakliyat Araçlarımızdan taşımaya uygun olanlar kararlaştırılır. Boyut olarak farklı Nakliyat araçlarımız mevcuttur. Aynı şekilde Nakliyat ekibimizin sayısı ve Taşınma tarihi de kararlaştırıldıktan sonra süreç başlatılır.

Laboratuvar taşımacılığında en önemli husus kullanılacak ambalaj malzemelerinin temiz şartlarda olmasıdır. Bu neden Laboratuvar eşyaları özel olarak kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleriyle sarılır ve taşınma işlemine başlanır. Ayrıca laboratuvar gibi büyük mekanların taşınmasında, eksperlerimiz önceden taşınılacak eşyaları görerek bir ön rapor hazırlamaktadır.

Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.

Laboratuvar taşıma herhangi bir nakliyat firmasının yapabileceği bir iş değildir. Nakliyat firmasının gerekli alt yapısı ve ekipmanları açısından donanımlı olması şarttır. Garanti Nakliyat firması gibi deneyimli, uzman bir nakliyat firması ile çalışmanızda yarar var. Garanti Nakliyat olarak bizler bu güne kadar bir çok Laboratuvar, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşımacılığını yaptık. Tüm Nakliyat işlemlerinin ardından iş teslim belgelerimiz bulunmaktadır. Laboratuvar Taşımacılığı hizmetini en uygun fiyat ve Profesyonel bir ekiple almak için siz değerli müşterilerimizi İstanbul Garanti Nakliyat Laboratuvar Taşımacılığı Garanti Nakliyat büromuza bekleriz.

%100 Güvenli Nakliyat hizmeti.

%100 Müşteri memnuniyeti.

Garantili Hastane Taşımacılığı