Her koşulda ve her işlem aşamasında müşteri ayrımı yapmadan müşteri memnuniyetine odaklı evden eve nakliyat çalışmaları yapılmaktayız. En hızlı emniyetli ve güven veren taşımacılık hizmetini gerçekleştiren firmamız misyonunu her zaman hissettirmektedir. Akılcı çözümler üretme konusunda da muhteşem çözüm odaklı faaliyet süreci takip etmekteyiz.  Kaliteli hizmet verebilmek için değerli müşterilerimizi ailemize dahil edebilmek en büyük arzumuzdur. Müşterilerimizin sahip olduğu değerli eşyalarını kendi eşyamız bilinci ile en büyük hassasiyeti göstererek taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Büyük bir titizlikle Avrupa birliği standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri kaliteyi ve emniyet hususlarını her zaman ön planda tutmaktadır. Uzun yıllardır sektör genelinde verilen hizmetlere örnek davranışlar sergileyen firmamız tecrübeleri ile her açıdan gelişmeye yönelik hareket tarzı benimsemiştir.  Bizi tercih eden bizimle eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyacağına inanan müşterilerimize her zaman bu anlayışın doğru seçim olduğunu kanıtlamaktayız.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

 

Her zaman güvenli nakliyat şirketi olma özelliğine sahip evden eve nakliyat firmamız eşya depolama konusunda hassas çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda zamanı tasarrufu bir şekilde kullanarak eşyaların bekleme süreci içerisinde koruma altında bulunması için en uygun depolama teknikleri kullanılmaktadır. Depoların nem ve rutubet gibi doğa koşullarına dayanıklı bir yapı sergilemiş olması eşya taşımacılığı konusunda verimli çalışmaların daha uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde taşımacılık işlerinde verdiğimiz ehemmiyeti eşya depolama çalışmalarında da en uygun şekilde uygulamayı hedefliyoruz. Eşyaların depolara istiflenmesi depolardan çıkarılıp istenilen yere sevkiyatının yapılması konusunda tecrübeli elemanlar kullanılmaktadır. Profesyonel istifleme paketleme güvenlik elemanları kullanılarak iş ve işçi güvenliği konusunda hassas çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

 

Evden eve nakliyat faaliyetleri çerçevesinde eşyaların güvenli bir şekilde evlerden alınıp araçlara yüklenmesi araçlardan evlere yerleştirilmesi hususunda en güvenli eşya asansörleri kullanılmaktadır. Kullanılan mobil asansörler firmamız tarafından istenilen yere istenilen zaman aralığında götürmekte ve kendi araçlarımızla nakliye hizmeti yapılmaktadır. Eşya asansörü kiralama faaliyetlerinde diğer firmalara sürekli son model kullanışlı eşya asansörleri kiralık olarak verilmektedir. Modern araç filosu içerisinde eşya asansörü monteli kamyonlarımızla istenilen noktaya hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti yürütmekteyiz. Eşya asansörleri ile evden eve nakliyat çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için en yüksek katlara ulaşım sağlayabilecek modern ekipmanlar kullanılmaktadır. Eşya asansörlerinin kullanan kişiler operatör belgesi almış ehliyetli personelden oluşmaktadır. Eşyaların asansörle evlere ve araçlara sevki sırasında hassasiyet en üst seviyede tutulmaktadır. Kullanılan eşya asansörleri elektrikli ve benzinli motorla desteklenen sistemler olup tamamen bağımsız çalışma özelliğine sahiptir. Elektrik desteği nakliye kamyonlarından alınarak eşya sahipleri hiçbir zaman bu konuda zorluk yaşamasına müsaade edilmemektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortalama

 

Gerçekleştirilmiş olan evden eve nakliyat çalışmalarında firmamızın garantisin de her türlü güvence verilmektedir. Fakat bu konuda müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutulacağı için kalite politikamızı sarsacak herhangi bir olumsuzluk ortaya çıkması en başta engellenmektedir. Bunu uygulama aşamasında en güvenilir çalışmaları ile yurt genelinde kendini ispatlamış sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır. Güvenli sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak yapmış olduğumuz eşya sigortalama faaliyetlerinde müşterilerimizin eşyaları güvence altına alınmaktadır. En yüksek prim ve değerleme yapılarak ücretsiz uygulanan ekspertiz hizmeti sayesinde müşteri eşyaları sigorta kapsamına alınmaktadır. Bununla birlikte nakliye sözleşmesi ayrıca yapılarak firmamızın her türlü hasar ve ortaya çıkabilecek deformasyona karşılık eşya güvencesi sağlanmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

 

Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli hususlardan birisi olan eşya paketleme işlemine aşırı ehemmiyet verilmektedir. Özellikle eşyaların asansörlere yüklenmesi araçları istiflemesinin yapılması sırasında ortaya çıkabilecek çarpma ezilme ve diğer darbelere karşı güvence altına alınabilmesi için en kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Yapmış olduğumuz eşya paketleme çalışmalarında işinin ehli personel kullanılarak ev eşyalarının ofis eşyalarının ve diğer eşya türlerinin hareket esnasında hasar görmemesi için gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. Özellikle mobilyaların köşe kısımlarına özel hazırlanmış koruma malzemeleri kullanılarak çift koruma sistemi uygulanmaktadır. Avrupa standartlarına uygun Kraft kağıt kullanılarak paketleme işlemlerinde eşyaların hijyenik ortamda taşınmasına aşırı önem verilmektedir.