Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat hızlı ve güvenli hizmet politikası izleyerek dünden bugüne tercih aşamasında ilk sırada yer almayı başaran bir firmadır. Sorumluluklarının her zaman bilincinde olan, ekip ruhunu kaybetmeyen, değişen hizmet şartlarını yenilikçi anlayışı çerçevesinde değişime ayak uyduracak şekilde yenileyen bir firma olarak karşımıza çıkmaktayız. Güvenlik konularını her zaman ön planda tutacak şekilde inisiyatif sahibi ekip ve ekipmanlarla hizmet vermenin ayrıcalığına sahibiz. Çözüm üreten ve bütün sorunları ARGE çalışmaları kapsamında çözüme kavuşturan bir altyapıya sahibiz. Eşya taşımacılığı sektöründe öncelik müşteri memnuniyeti müşteri güvenliği müşteri haklılığı söz konusu olduğu için bu konuda şüphe götürmeyecek hizmetler yürütmekteyiz. Hedeflerimize ulaşmak için müşterilerimizin bilmediği konular üzerinden değil bildiği konular üzerinden fikir alışverişi yaparak emin adımlarla ilerleme sağlamaktayız.

Kişisel düşüncelere değer veren Avcılar evden eve nakliyat firması saygıya ve güvene her zaman önem veren bir ekip ruhu oluşturmaktadır. Müşterileri ile arasında ilişkiler kurma aşamasında bilgi alışverişini hiçbir zaman kaybetmeyen ve sürekliliğini sağlayan bir firma olmanın gururunu taşımaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmetlerin tamamen müşterilerin memnuniyetini sağlayacak şekilde olması önem arz etmektedir. Özellikle eşya sigortalama, nakliyat sözleşmesi, asansörlü nakliyat gibi alanlarda titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama, eşya sevkiyatı gibi konularda her zaman müşterilerin fikirlerini uygulayarak işlemlerimizi devam etmekteyiz. Yılların tecrübesine sahip teknik elemanlarımız ile eşya de monte ve montaj işlemlerinde titiz çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı, ev eşyası, fabrika taşımacılığı gibi alanlarda geniş bir hizmet kalitesi oluşturarak malzeme güvenliğine aşırı önem vermekteyiz.

Eşya sigortalama alanında en değerli hizmet anlayışını oluşturarak işinin ehli konusunda profesyonel ekspertizler kullanarak müşterilerin eşyalarını değerinin üzerinde sigorta garantisinde taşıma faaliyetine dahil etmekteyiz. Eşyalar paketleme anından paketlerin açılma anına kadar müşterilerin kontrolünde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Son model araçlarla her iklim koşullarına uygun Avcılar evden eve nakliyat hizmetleri yürütülmektedir. Güvenli ve aynı zamanda kaliteyi asla terk etmeyen hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmaktayız. Yürütmüş olduğumuz faaliyetlerimizle her geçen gün güven ve kaliteyi müşteri memnuniyetini oluşturacak hizmet basamaklarını daha çok sağlamlaştırmayı amaçlamaktayız.