Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat işini severek ve özveri ile yapan firma olma özelliği ile tanınmaktadır. Çevremizde aynı işi yapmış olduğumuz aynı paralelde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz diğer nakliyat firmaları ile bilgi alışverişini çözüm üretmek amacı ile mantık çerçevesinde yürütmekteyiz. Tecrübeli eşya taşıma konusunda hizmet vermenin ayrıcalığına sahip bir kuruluş olarak müşterilerimizin her zaman yanındayız. Sağlam bir ekip anlayışı çerçevesinde faaliyet yürüten çalışanlarımız sabit, sigortalı ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Taşıma esnasında ek personel ihtiyacı gereksinimi ortaya çıktığında her konuda yetiştirilmiş evden eve nakliyat çalışmalarında profesyonelleşmiş kişilerden destek sağlamaktadır. Güvenilir bir aile firması olarak hizmet verdiğimiz için müşterilerimiz ile aramızda oluşan bağın kopması her geçen gün zorlaşmaktadır.

Güvenli eşya taşıma konusunda kendimizi ispatladığımız için çevremizdeki firmalara örnek davranışlar sergilemekteyiz. Bununla birlikte kurs seminer öğretici teknik faaliyetler de her zaman destek veren Bağcılar evden eve nakliyat firması olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Eşya sigortalama konusunda en güvenli eşya sigortalama faaliyetini yürüten sigorta şirketleri ile birlikte çalışmaktayız. Ekspertiz hizmetlerinde her zaman müşteri güvenliği müşteri memnuniyeti müşteri haklılığı konuları ön planda tutulmaktadır. Eşya taşıma işlemine başlamadan önce eşya listesi oluşturulmakta gerekli araç temini gerekli personel temini gerekli eşya paketleme malzemesi temini yapıldıktan sonra ilk muayene aşaması müşteri gözetiminde sağlanmaktadır. En uygun eşya taşıma aracı belirlendikten sonra her iklime uygun kapalı kasa araçlar kullanılmaktadır.

Modern çağa uygun teknik donanımlı hızlı ve güvenli sürüş sağlayan araçlar kullanılarak eşyalar en hızlı şekilde gitmesi gereken yere götürmektedir. Eşya paketleme işlemlerinde profesyonel paketleme elemanları ve paketleme malzemeleri kullanılarak eşya güvenliği en uygun şekilde sağlanmaktadır. Sorunsuz ve güvenli bir şekilde eşya yükleme işlemi gerçekleştirildikten sonra araç hareket etmeden eşya sigortalama ve nakliye sözleşmesi karşılıklı imza altına alınmaktadır. Hızlı ve güvenli eşya teslimat işlemleri yapılırken müşteri gözetiminde müşteri onayı alınarak işlem sonucu yapılmaktadır. Bütün bu işlemler gerçekleştirilirken kalite politikasından, misyonundan ve vizyonundan asla taviz vermeyen Bağcılar evden eve nakliyat firması olduğumuzu her konuda çalışmalarımızla ön plana çıkarmaktayız.