Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Geniş bir yaşam alanı oluşturan Maltepe bölgesinde Maltepe evden eve nakliyat işlemleri her an ortaya çıkan taşınma ihtiyaçlarına en güzel çözümleri üretmektedir. Her faaliyet emniyet ve memnuniyet kavramlarının amacı ve prensipleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Eşyaların yer değiştirmesi ve yeni yerine montelenmesi sırasında titiz çalışmalar gerçekleştirilir. Müşterilerin memnun olabileceği her pozisyon göz önünde tutulmaktadır. Bu bölgede en kaliteli ve en uygun evden eve nakliyat fiyatları uygulanarak müşteri potansiyelini daha fazla arttırmak hedeflenmektedir. Memnuniyeti sağlamak amaçlı eşya taşımacılık planlar ve programlar uygulanmaktadır. Senkronize olmuş bir şekilde çalışmalarının ve evrak işlerinin yürütüldüğü evden eve nakliyat çalışmalarında bütün ekip tam bir bütünlük halinde faaliyet göstermektedir.

Müşteri temsilcilikleri, eşya taşıma elemanları, sigorta elemanları, ekspertizler, sürücüler, istifleme elemanları, paketleme elemanları tamamen işinin uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Bu bölgede bizlerden almış olduğunuz Maltepe evden eve nakliyat ve eşya taşımacılığı hizmetinden kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla doğru prensiplerle uygun zamanda yapılan işlemler tamamen hızlı ve güvenli bir çalışma topluluğu oluşturmaktadır. Oluşan bu çalışma topluluğu içerisinde her zaman önce emniyet duygusu ve düşüncesi bütün çalışanlar da var olduğunu açıkça göstermektedir. Emniyeti sağladıktan sonra hareketin gerçekleşmesi gerektiğini bilen ve uygulayan kişilerle çalışmalarımızı yapmaktayız. Bu doğrultuda her zaman gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerin özenli ve kaliteli özverili ve temiz bir şekilde gerçekleştiğini açık bir şekilde görebilirsiniz.

Her müşterimizin özenle korunmuş olduğu eşyalarını kendi eşyamız anlayışı çerçevesinde taşıma, paketleme, istifleme, montelenme faaliyetlerin de titiz bir hareket tarzı oluşturmaktayız. Ev eşyası taşımacılığı faaliyetleri yanında ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, okul ve yurt taşımacılığı gibi faaliyetlerde de amacımızı hedeflerimizi ve vizyonumuzu sürekli genişletmekteyiz. Kalite politikası oluşturma aşamasında müşterilerimizden gelen tekliflerin değerlendirilmesi aşamasında her şeyin en titiz şekilde değerlendirilmesi müşterilerimize verdiğimiz önemi açık bir şekilde göstermektedir. Taşıma faaliyetleri de ilk teklif alındıktan sonra eşyaların boyutu, yeri, bulunduğu kat, yeni taşınacağı mekan, aradaki mesafe, eşya boyutları değerlendirildikten sonra Maltepe evden eve nakliyat fiyatları kesin sonuca bağlanmaktadır. Fiyatların içerisine eşya sigortalama, nakliye sözleşmeleri, yol güzergahında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar değerlendirilmesi yapılarak dahil edilmektedir. Eşya taşınması sırasında anlaşma dışında kesinlikle ek fiyat uygulaması ve istekte bulunma gibi herhangi bir olumsuz durum yaratılmamaktadır.